Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Interešu izglītība

Rīgas Angļu ģimnāzijas inerešu pulciņu nodarbību grafiks*

*Visām nodarbībām, kurām nav norādīti nodarbību laiki, tie tiks precizēti un ievietoti skolas mājas lapā

Pulciņš

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

1.klašu koris E.Lapsiņa

       

  12.10-12.50

*Norisināsies Kalnciema ielā 160

2.kl.koris E.Lapsiņa

 11.50-12.30        

2.-4.kl.zēnu koris L.Kļaviņa

   

 12.40-13.20

*300.kab.

   

2.-4.kl. ansamblis

E. Lapsiņa

 13.50-15.20  13.50-15.20      

5.-6.kl.ansamblis I.Koroļonoka

13.50-14.30 

13.50-14.30

*103.kab. 

   

13.50-14.30

*103.kab.  

3.-4.kl.koris I.Koroļonoka

12.40 - 13.20     

13.50 - 14.30

(14.40-15.20)

 

5.-8.kl.koris I.Koroļonoka

   (7.30)8.10 -8.50  13.50-14.30    

9.-12.kl.koris  L.Kļaviņa, E.Rusovs

 (7.30)8.10-8.50   15.20-16.40     

Tautas deju kolektīvs (1.-12.kl.)

 No 15.30 pēc saraksta  No 16.10 pēc saraksta  No 16.05 pēc saraksta

 No 15.00 pēc saraksta

 

LEGO 1.klasei E.Līcīte     

     

 13.50-15.20

*Norisināsies Kalnciema ielā 160

13.50-15.20 

*Norisināsies Kalnciema ielā 160

Mākslas st.(2.-9.kl.) sk.Megne  

 

 10.50-13.20

*101.kab.

 

 

13.50-16.00

*101.kab.

 

Vizuālās mākslas st.(1.kl) I.Pipara

   13.00-14.00  13.00-14.00    

Vizuālās mākslas studija(2.-4.kl.) U.Leināte

       

 15.00-16.45

*303.kab.

Šaha pulciņš V.Putka 1.klasēm

 

12.50-15.30

*Norisināsies Kalnciema ielā 160 

     

Šaha pulciņš V.Putka 2.-9.klasēm

   

  13.20-16.00

*105.kab.

 

13.20-16.00

*103.kab. 

Basketbols (2.-4.kl.zēni) M.Kanenieks 

   

16.20-17.00

*Norisināsies RAĢ sporta zālē

 

16.40-17.20

*Norisināsies RAĢ sporta zālē 

Florbols (3.-5.kl.zēni) M.Kanenieks 

   

15.00-15.40

*Norisināsies RAĢ sporta zālē

 

 16.00-16.40

*Norisināsies RAĢ sporta zālē

Florbols (6.-9.kl.zēni)  M.Kanenieks 

   

 15.40-16.20

*Norisināsies RAĢ sporta zālē

16.00-16.40

*Norisināsies RAĢ sporta zālē 

 

Florbols (8-12.kl.zēni) M.Kanenieks 

     

16.00-17.20

*Norisināsies RAĢ sporta zālē 

 
 

Volejbols (8.-12.kl.)zēbni+meitenes

M.Kanenieks 

   16.00-17.20      

Vispārējā fiziskā sagatavotība 

(1.-2. klašu zēni un meitenes)

M.Kanenieks 

 

17.20-18.00 

*Norisināsies RAĢ sporta zālē

 

 

17.20-18.00 

*Norisināsies RAĢ sporta zālē