Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Interešu izglītība

 

Rīgas Angļu ģimnāzijas interešu pulciņu nodarbību grafiks 2022./2023.m.g. 

Pieteikšanās pie pulciņu vadītājiem.

! Visām nodarbībām, kurām nav norādīti nodarbību laiki, tie tiks precizēti un ievietoti skolas mājas lapā.

Pulciņš

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

1.klašu izlases koris 

E.Lapsiņa

       

12:50 - 13:30,

Ind.nod.13:35 - 14:15

300.kab. 

2.klašu izlases koris

E.Lapsiņa

12:50 - 13:30

Ind.nod. 13:35 - 14:15

300.kab. 

       

1.-6.kl.zēnu koris M.Kalējs*

 

13:50 - 14:30

Ind.nod.

14:35 - 15:15

300.kab. 

13:50 - 14:30 

221.kab. 

   

2.-4.kl. ansamblis

I.Koroļonoka

   

8:10 - 8:50

221.kab.  

 

13:50 - 14:30

221.kab. 

5.-8.kl.ansamblis I.Koroļonoka

14:45 - 15:25

221.kab. 

 

14:45 - 15:25

221.kab.

14:45 - 15:25

221.kab. 

Individ.nodarb. 

3.-4.kl.koris I.Koroļonoka

13:50 - 14:30 

300.kab.

 

12:50 - 13:30

300.kab.

   

5.-8.kl.koris

I.Koroļonoka**

E.Rusovs

 

7:30 - 8:10, 8:10 - 8:50

300.kab. 

 13:50 - 15:25

300.kab.

   

9.-12.kl.koris E.Rusovs

7:30 - 8:10, 8:10 - 8:50

300.kab. 

 

14:45 - 16:15

300.kab.

 

 Individ.nodarb.

Gatavošanās koncertiem

Tautas deju kolektīvs (1.-12.kl.)

A.Ļebedina, K.Bite

no 15:15 pēc saraksta

300.kab. 

no 16:00 pēc saraksta

300.kab. 

no 16:15 pēc saraksta

300.kab. 

 

no 16:15 pēc saraksta

300.kab. 

 

LEGO 1.klasei E.Līcīte     

1.A - 8:10 - 8:50

309.kab

1.D - 15:35 - 16:15

304.kab. 

 

 

1.B - 15:35 - 16:15

304.kab.

1.C - 15:35 - 16:15

304.kab. 

 

Vizuālās mākslas studija, 1.-2.kl.,

I.Skrīvele

 

13:50 - 15:25

115.kab.

     

Vizuālās mākslas studija, 3.-4.kl.,

I.Skrīvele

     

13:50 - 15:25

115.kab. 

 

Mākslas st.(2.-9.kl.)  S.Ladusāne 

14:00 - 16:10

nodarbības

217.kab. 

 
   

14:00 - 16:10

noformēšana, izstādes 

217.kab.

 

Šaha pulciņš 1.klasēm

V.Putka 

 

1.A - 12:30 - 13:30

muižā 

   

1.B, C, D - 12:30 - 14:30

muižā 

Šaha pulciņš 2.-9.klasēm

V.Putka

 

 13:30 - 14:45

muižā

12:30 - 14:45

muižā

 

14:30 - 15:45

muižā

VFS 1.klasēm z+m

Dz.Beikulis

16:45 - 17:25

sporta zālē 

     

16:45 - 17:25

sporta zālē  

VFS 2.klasēm z+m 

Dz.Beikulis

17:30 - 18:10

sporta zālē 

 

17:30 - 18:10

sporta zālē 

   

Basketbols (2.-4.kl.z+m) Dz.Beikulis

 

16:00 - 16:40

sporta zālē 

 

16:45 - 17:25

sporta zālē 

 
   

Basketbols (3.-
4.kl. z+m) Dz.Beikulis

15:15 - 15:55

sporta zālē

     

14:30 - 15:10

sporta zālē

Florbols (2.kl. z+m) Dz.Beikulis

 

16:45 - 18:10 

sporta zāle

     

Florbols (3.-5.kl.z+m) Dz.Beikulis

       

15:15 - 16:40

sporta zālē 

Florbols (6.-9.kl. z+m)  Dz.Beikulis

 

 15:15 - 16:40 

sporta zāle

     

Volejbols (8.-12.kl.) z+m

Dz.Beikulis

   

15:15 - 16:40

sporta zāle 

   

 

 

*1 stunda individuālās nodarbības koncertdarbībai

** 1 stunda, atbilstoši repertuāra sagatavošanai koncertiem