Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Ziemassvētku laiks

Ziemassvētki ir ne tikai kopābūšanas, bet arī siltuma, palīdzības un atbalsta sniegšanas laiks tiem, kam tas ir nepieciešams. Aicinam ikvienu iesaistīties labdarības akcijās, kas norisinās visā Latvijā, lai kopā atbalstītu tos, kas nonākuši grūtībās, vai vienkārši  padarītu Ziemassvētku gaidīšanas laiku priecīgāku.

Esam apkopojuši dažas no akcijām, kas norisinās visā Latvijā:

1. Laimas "Labdarības namiņš" - labdarības namiņā no 22.novembra līdz 22. decembrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00 ir gaidīts ikviens, kurš vēlas piepildīt to bērnu kvēlākos sapņus, kuru ģimenes šajos svētkos pašas tos nevar nodrošināt. Vairāk lasi šeit.

2. Ziemassvētku vecīša darbnīca 2019 - Projekts "Ziemassvētku vecīša darbnīca", kurš šogad notiek jau 6. gadu pēc kārtas un iepriecinās vairāk kā 120 sociālās aprūpes centros dzīvojošos, vairāk, kā 8000 cilvēku no visiem Latvijas reģioniem. Vairāk lasi šeit.

3. Lielas rūpes par mazajiem - Katrs, kurš vēlas, var sagatavot dāvaniņu, līdz 20. decembrim, kādai no vecuma grupām, kuras norādītas pie posta. Lūgums dāvaniņā iekļaut vismaz 3 no minētajām lietiņām. Kopā šogad centīsimies sagādāt 20 dāvaniņas - katrai vecuma grupai pa 5 kastītēm. Vairāk par akciju un dāvanām lasi šeit.

4. Dod Pieci!Ziedo ar dziesmu - Šī gada labdarības maratons “Dod Pieci!” veltīts neārstējami slimu cilvēku dzīves nogalei un paliatīvās aprūpes sistēmas sakārtošanai Latvijā. Mūža izskaņā cilvēkam jāsaņem tik pat daudz rūpju, cik dzīves sākumā un ikviens ir pelnījis atstāt šo pasauli cieņpilni. Vairāk apr maratornu un labdarības akciju lasi šeit.

Noteikti ir vēl daudz citas labdarības akcijas, kurās var iesaistīties! Iesaisties!

Priecīgus visiem Ziemassvētkus!