Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Programmēšanas pulciņš Learn IT

Programmēšanas pulciņš Learn IT aicina 3.-9. klašu skolēnus pieteikties uz programmēšanas pulciņiem Rīgas Angļu ģimnāzijā šādās grupās:

 

Programma "Animācijas un spēles"

Trešdienās plkst. 15:00 - 16:30

3.-4.klasei

 

Nodarbību laikā skolēni rakstīs programmas vizuālā programmēšanas valodā Scratch, veidos tajā interaktīvus zīmējumus un spēles, kā arī apgūs elektronikas pamatelementus ar micro:bits mikrokontrolieri. 

 

Programma "Mobilās lietotnes un mājas lapas"

Trešdienās plkst. 16:40 - 18:10

4.-5.klasei

 

Nodarbību laikā skolēni veido personalizētas mājas lapas HTML un CSS valodās atbilstoši savām interesēm, programmē interaktīvas mobilās lietotnes JavaScript valodā un būvē vienkāršus micro:bits robotus.

 

Programma "Spēles ar JavaScript" (ESF projekta ietveros nodarbības skolēniem bez maksas)

Ceturtdienās plkst. 14:30 - 16:00

5.-8.klasei

 

Skolēni raksta programmas izplatītā programmēšanas valodā JavaScript, ar kuras palīdzību skolēni veido interaktīvus zīmējumus, animācijas un spēles. Papildu tam skolēni programmē ar Arduino mikrokontrolieri, veidojot sev nozīmīgus projektu  

 

Programma "Elektronika un 3D druka"

Ceturtdienās plkst. 16:10 - 17:40
6.-9.klase

Mācību gada laikā skolēni veido prototipus dažādām elektriskajām ķēdēm un ierīcēm ar plaši pazīstamu Arduino mikrokontrolieri. Papildu tam nodarbībās skolēni apgūst 3D modelēšanu, lai pilnveidotu sevis izveidoto Arduino projektu ar izdrukātām 3D detaļām.  Nodarbību noslēgumā skolēni pielieto iegūtās zināšanas, lai radītu savus tehnoloģiju risinājumus.

Pieteikšanās šajā saitē: http://www.bit.ly/LearnITnodarbibas Vietu skaits ierobežots. Pulciņa dalības maksa ir 12 eur par nodarbību, ar iespēju saņemt 20% atlaidi, pērkot gada abonementu. Papildus tam, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju VID, ir iespēja saņemt 20% no samaksātās summas. Pirmā nodarbība ir iepazīšanās un bez maksas. Vairāk informācijas zvanot Elīnai, 26746546.