Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Plānotie karjeras pasākumi aprīlī

ATVĒRTO DURVJU DIENAS dažādās tālākizglītības iestādēs - aprīlī savas durvis ver un aicina skolēnus iepazīt tālākizglītības iespējas.

 

26. aprīlī Valsts policijas koledžā norisināsies Atvērto durvju diena.

Apmeklētājiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par koledžas realizētajām studiju programmām, iestājpārbaudījumiem un to, kā tiem veiksmīgāk sagatavoties, kadetu ikdienu un mācību procesu, kā arī uzzināt par priekšrocībām izvēloties VPK kā augstākās izglītības iestādi. Atvērto durvju dienas aktivitāšu programma ikvienam apmeklētājam sniegs iespēju gūt priekšstatu par studiju procesu un to, kādas zināšanas un prasmes tiek attīstītas topošajiem policistiem, kā arī par plašajām karjeras izaugsmes iespējām Valsts policijā.

Jau no pulksten 10:00 visi interesenti tiek gaidīti Valsts policijas koledžā Rīgā, Ezermalas ielā 10, kur notiks dalībnieku reģistrācija. Visiem dalībniekiem jāņem līdzi personu apliecinošs vai identificējošs dokuments.

 

27. aprīlī un 25. maijā (12:00 - 15:00) notiks Atvērto durvju diena Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijā (Rīga, Ezermalas iela 8b).

Pasākumā būs iespēja:

 

Lai pieteiktos un iekļūtu mūsu slēgtajā teritorijā, ir laicīgi jāreģistrējas, tāpēc aicinām interesentus, kas piedalīsies Atvērto durvju dienā 27.aprīlī aizpildīt pieteikuma anketu līdz 24.04.2024. šeit: https://bit.ly/NAA_ADD_2024

 

Atzīmējot starptautisko “Meitenes IKT nozarē” dienu, Cisco Networking Academy aicina ikvienu interesentu piedalīties un iegūt jaunas zināšanas kiberdrošības un datu zinātnes jomās!

Izaicini sevi, gūsti jaunas prasmes un saņem Learn-a-Thon dalības e-žetonu! Learn-a-Thon notiks no 15. - 26. aprīlim.

Uzzini vairāk un piedalies ŠEIT.

 

 

Riga TechGirls izsludinam iespēju 2-3 sievietēm doties apmaksātā vizītē uz CERN, Eiropas kodolpētījumu organizācijas laboratoriju Ženēvā, Šveicē, jūnija beigās.

Brauciens sniegs iespēju iepazīties ar organizācijas pētījumu virzieniem, aktivitātēm, nozares izcilākajiem zinātniekiem un iepazīties ar karjeras iespējām, kas šeit tiek piedāvātas.

Pieteikties aicināta jebkura meitene un sieviete vecumā virs 16 gadiem, kas vēlas saistīt savu karjeru ar zinātni un tehnoloģijām.

Divām motivētākajām kandidātēm Riga TechGirls nodrošinās vizītes norisi un segs visus ceļojuma izdevumus.

Vairāk informācijas un pieteikšanās līdz 26. aprīlim ŠEIT.