Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Ēnu diena 2022

Šogad atkal Ēnu diena! Tā norisināsies 6.aprīlī dodot iespēju skolēniem ēnot kādu profesionāli vai nozares pārstāvi, lai iepazītu profesiju, jomu, tās darba ikdienu, nepieciešamās prasmes, pavadot gandrīz veselu darba dienu profesionāļa kompānijā. 

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

 

Skolēni aicināti pieteikties brīvajām, interesējošām vakancēm!

KĀ TO IZDARĪT: 

 

Vari meklēt iespējas Ēnot kādu speciālistu arī savā paziņu/ģimenes lokā, ja profesija ir Tev interesējoša un tāda iespēja ir piedāvāta!

 

Vairāk info: https://enudiena.lv/