Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Interešu izglītība

Interešu izglītības pulciņi notiek, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus! Par katra pulciņa norisi un kārtības noteikumiem informēs pulciņa vadītājs.

Lai pieteiktos sporta pulciņiem, skolēniem un vecākiem e-klases e-pastā tiks nosūtīta saite uz pieteikšanos. 

Rīgas Angļu ģimnāzijas interešu pulciņu nodarbību grafiks 2021./2022.m.g.:

*Visām nodarbībām, kurām nav norādīti nodarbību laiki, tie tiks precizēti un ievietoti skolas mājas lapā

Pulciņš

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

1.klašu izlases koris 

E.Lapsiņa

       

13.00-13.40, Ind.nod.13.45-14.25

Telpa: Aktu zāle, kabinets

2.klašu izlases koris

E.Lapsiņa

13.00-13.40, Ind.nod.13.45-14.25

Telpa: Aktu zāle, kabinets

       

1.-6.kl.zēnu koris M.Kalējs*

13.55-15.30, Ind.nod. 15.35-16.15

Telpa: Aktu zāle, kabinets

 

     

1.-4.kl. ansamblis

I.Koroļonoka

13.50- 14.30

Telpa: 221. 

   

 

 
 13.50-14.30 Telpa: 221.

5.-8.kl.ansamblis I.Koroļonoka

 

14.45-15.25

Telpa: 221.  

14.45-15.25

Telpa: 221. 

14.45-15.25

Telpa: 120.

Ind.nodarbības 

3.-4.kl.koris I.Koroļonoka

   

13.00-13.40

13.55-14.35

 

5.-8.kl.koris

I.Koroļonoka**

E.Rusovs

 

7.30-8.10; 8.10-8.50

Telpa: Aktu zāle

13.55-15.30

Telpa: Aktu zāle

   

9.-12.kl.koris E.Rusovs, L.Cinovska**

2.st.7.30-8.10; 8.10-8.50

Telpa: Aktu zāle

 

2st.15.10-16.45

Telpa: Aktu zāle 

   

Tautas deju kolektīvs (1.-12.kl.)

A.Ļebedina, K.Bite

No 15.30 pēc saraksta

Telpa: Aktu zāle

No 16.45 pēc saraksta 

Telpa: Aktu zāle

No 16.45 pēc saraksta

Telpa: Aktu zāle

No 15.00 pēc saraksta

Telpa: Aktu zāle

 

LEGO 1.klasei E.Līcīte     

 

1.A 14.50-15.30

Telpa: 301.
 

 

 Papildu nod.1.A, 1.B, 1.C: 16.05-16.45

Telpa: 301.

1.B 13.55-14.30,

1.C 14.50-15.30

Telpa: 301. 

Mākslas st.(2.-9.kl.)  S.Ladusāne 

14:50 - 17:00

Telpa: 217. 

   

 

 

Vizuālās mākslas studija (1.-4.kl) 

U.Leināte

15:00 - 16:40 

Telpa: 303. 

 

15:40-17:00

Telpa: 303. 

   

Šaha pulciņš 1.klasēm

V.Putka 

 

1.A 12.40-14.00

Telpa: Muižā 2.st.

1.B

12.40-13.20

Telpa: Muižā 2.st.

 

1.C

12.40-13.20

Telpa: Muižā 2.st.

Šaha pulciņš 2.-9.klasēm

V.Putka

 

14.00-15.20

Telpa: Muižā 2.st.

13.20-15.20

Telpa: Muižā 2.st.

 

13.20-15.20

Telpa: Muižā 2.st.

VFS 1.klasēm z+m

Dz.Beikulis

 

16.50-17.30 Telpa: Sporta zāle

   16.50-17.30 Telpa: Sporta zāle  

VFS 2.klasēm z+m 

Dz.Beikulis

 

17.35-18.15 Telpa: Sporta zāle

  17.35-18.15 Telpa: Sporta zāle   

Basketbols (2.-4.kl.zēni) Dz.Beikulis

 

 

   

14.50-15.30 Telpa: Sporta zāle

15.00- 15.40

Telpa: Sporta zāle

Florbols (3.-5.kl.zēni) Dz.Beikulis

      15.35- 16.15 Telpa: Sporta zāle 

 15.45-16.25 Telpa: Sporta zāle

Florbols (6.-9.kl.zēni)  Dz.Beikulis

15.30-16.45

Telpa: Sporta zāle 

 

     

Volejbols (8.-12.kl.) zēni+meitenes

Dz.Beikulis

   

15.10—16.30

Telpa: Sporta zāle

   

VFS 6.-8.klašu meitenēm

Dz.Beikulis

16.50-17.30

Telpa: Vingrošanas zāle

 

 

 

16.20-17.00 Telpa: Vingrošanas zāle

 

VFS 9.-12.klašu meitenēm

Dz.Beikulis

17.30-18.10

Telpa: Vingrošanas zāle

 

 16.45-17.25

Telpa: Vingrošanas zāle

   

 

 

*1 stunda individuālās nodarbības koncertdarbībai

** 1 stunda, atbilstoši repertuāra sagatavošanai koncertiem