Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Karjera aktuāli. Oktobrī

 

23.10.-3.11. - Iekāp Studenta kurpēs, pasakums vidusskolēniem, organizē Latvijas universitāte

“Studenta kurpēs” ir lieliska iespēja vidusskolēniem vienu dienu iejusties studenta lomā un piedalīties studiju procesā, lekcijās, laboratorijas darbos, un kopā ar studentu iepazīt interesējošo studiju programmu, fakultāti, bibliotēku, uzzināt, kādas prasmes nepieciešamas, lai studētu attiecīgajā programmā, un kādas iespējas ir radoši un sportiski izpausties ārpus studijām. Skolēni pēc pasākuma atzīst, ka ieskats studiju ikdienā un procesā ir ļoti vērtīgs, un arī iesaka citiem skolēniem izmantot šo iespēju, jo tā var pārliecināties par savu izvēli.

 

23.-27.oktobrim Transporta Sakaru institūts (TSI) aicina - Ienirsti TSI studentu dzīvē

TSI aicina ikvienu interesentu, kas domā par tālākām studijām, nākt un izbaudīt studenta dzīvi TSI. Nedēļas garumā norisināsies dažādas lekcijas un praktiskās nodarbības – gan auditorijās, gan laboratorijās, kuru laikā noteikti uzzināsi daudz jauna un varēsi izmēģināt sevi nākotnes profesijā. 

Izvēlies vienu vai vairākas lekcijas no esošajām jomām: 

Šīs nedēļas ietvaros (24.oktobrī) arī TSI Karjeras diena - iespēja komunicēt ar potenciāliem darba dēvejiem un uzzināt par tendencēm darba tirgū, lai veidotu savu turpmako izvēli. 

 

SEB bankas skolu vēstnešu programma - pieteikšanās līdz 8.oktobrim

 

Ir iespēja, šī mācību gada laikā nodarbību ciklā apgūt šīs tēmas un tās nodot saviem klases vai skolas biedriem, tā stiprinot iegūtās zināšanas un prezentēšanas prasmes. Dalība šajā projektā bezmaksas, saskaņojama ar RAĢ karjeras konsultanti M.Sarkani (tur arī papildus informācija par pieteikšanos). 208.a kab. 

Nāc un piesakies. 

 

10.oktobrī – Studiju iespējas ASV pēc vidusskolas, organizē, Education USA.

 

10.oktobrī - Panākumu Skola, YouthEmpoweredLV

Vai esi gatavs/-a atkal tikties un izzināt mākslīgo intelektu (AI), kā arī saņemt ieteikumus karjeras un izaugsmes plānošanā?
Tuvojas ikgadējais bezmaksas seminārs jauniešiem #PANĀKUMUSKOLA 2023!
Tiekamies 10. oktobrī plkst. 11.00 klātienē Biznesa augstskolā "Turība" un #ONLINE.
Reģistrējies dalībai https://panakumuskola.lv/

Pasākuma valoda: latviešu