Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija
3_Karjaras_izgl

SP tikšanās ar biedrību “JAUNIEŠU KUSTĪBAI”

SP tikšanās ar biedrību “JAUNIEŠU KUSTĪBAI”

 1. novembrī biedrības “Jauniešu kustībai ” valdes priekšsēdētājs Rihards Krūmiņš( RAĢ absolvents) tikās ar Skolēnu padomes jauniešiem un 9.-12. klašu vecākajiem.

Biedrības “Jauniešu Kustībai” mērķis ir palīdzēt skolēniem/studentiem iegūt praktisku pieredzi darba tirgū, izmantojot neformālo izglītību un rodot iespēju iegūt jauniešiem pirmo darba pieredzi kādā uzņēmumā strādājot vai praktizējoties, lai pēc tam viņi lepni varētu teikt- ES VARU! ES GRIBU! ES NEBAIDOS! ES DARU!

“Atspēriena punkts ” ir unikāls projekts, kuru ir izgājuši jau 45 jaunieši no 10 dažādām skolām. Pamata būtība un koncepts ir 90% praktiskā darbība un 10% teorija. Jaunieši paši atzīst, ka šāds koncepts ir unikāls un ir priecīgi, ka var mācīties un iegūt jaunas zināšanas ar praktisku darbošanos. Tas ir lielisks Atspēriena punkts jauniešu KARJERAS izaugsmē.

Arī Rīgas Angļu ģimnāzijas jaunieši izrādīja lielu interesi iesaistīties šajā projektā, lai pilnveidotu savas prasmes un iemaņas karjeras izglītībā. 

Biedrības vīzija- sniegt iespēju ikvienam jaunietim, iegūt praktiskās iemaņas darba tirgū, Latvijā un Baltijā. Ar unikālo apmācību programmu, padarīt skolēnus un studentus par daudz konkurētspējīgākiem un pieprasītākiem darba tirgū un karjeras izaugsmē.

 

Vairāk par “Jauniešu kustībai ” lasiet šeit : https://jauniesukustibai.lv/