Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija
aktivit3

TUVĀKIE PASĀKUMI. LEKCIJAS/DISKUSIJAS/SEMINĀRI TIEŠSAISTĒ

Laikā, kad mācību process tiek organizēts attālināti, arī pasākumus apmeklēt iespējams neizejot no mājas. Tāpēc izmanto iespēju un piedalies pasākumos (lekcijās, diskusijās, semināros, sarunās, nodarbībās) tiešsaistē.

Klausies, iesaisties, uzdod jautājumus, atzīmē sev noderīgo. Zemāk atradīsi informāciju (datumu, laiku, pieslēgšanās iespēju) par tuvākajiem pasākumiem, kas notiek tiešsaistē par karjeras aktualitātēm, studiju un profesijas izvēlēm Latvijā un ārzemēs, sevis izziņu, pašattīstību, lēmumu pieņemšanu un citas ar karjeras informāciju saistītas tēmas. Ieskaties un atrodi sev noderīgo!

  

VEBINĀRU/DISKUSIJU IERAKSTI

 

KARJERAS KONSULTĀCIJAS

Arī attālināto mācību laikā 7.-12.klašu skolēni ir aicināti pieteikties individuālām karjeras konsultācijām, lai saņemtu atbalstu un informāciju par sev interesējošiem karjeras jautājumiem.

Piesakies sūtot ziņojumu karjeras konsultantam Madarai Sarkanei e-klasē vai e-pastā: madara.sarkane@rag.lv

Bezmaksas karjeras konsultācijas piedāvā arī Nodarbinātības Valts aģentūra, vairāk: nva.gov.lv/lv/karjeras-konsultacijas 

 

KARJERAS PLĀNOŠANA. Lasi - Pēti - Uzzini!

 

AKTUĀLAIS PROFESIJU PASAULĒ UN DARBA TIRGŪ 

IEPAZĪSTI PROFESIJAS: Apdares Tehniķis, Pavārs, Šefpavārs,  Elektriķis, Inženierkomunikāciju tehniķis, Elektronikas tehniķis, InženierisTērpu veidotājs, Galdnieks, Programmēšanas tehniķis, Interjera dizaina asistents, Viesmīlis, Viesnīcu speciālistsFrizieris, Mehatroniķis, Grafikas un multimediju speciālists, Mehāniķis, Pilots, Aktieris, Ugunsdzēsējs, TV diktors, Ārsts (radiologs, anesteziologs), Loģistikas specialists, Farmaceits, Jūrnieks, Arhitekts, Kinologs, Mežzinis, Veterinārārsts, Kravas Automobiļa vadītājs, Medicīnas inženieris, Ieraugi sevi laukos (mini seriāls jauniešiem par profesijām laukos, mežā)