Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija
careerplaning123

Karjera aktuāli. Novembrī

 

ATVĒRTO DURVJU DIENAS dažādās tālākizglītības iestādēs - novembrī savas durvis ver un aicina skolēnus iepazīt tālākizglītības iespējas:

 

 

Līdz 14.novembrim vidusskolēni (10.-12.kl.) aicināti reģistrēties ISM (university of management and economics) Biznesa klasei - bezmaksas 5 online lekciju ciklam reizi mēnesī (novembris-marts) par dažādām ekonomikas, mārketinga, biznesa tendenču tēmām, kur noslēgumā jaunieši varēs iegūt sertifikātu. Reģistrācija: https://www.ism.lt/ismbc/. Vairāk info te. 

 

22.11. vieslekcija no Euroaptieka, Iepazīt Farmaceita (farmaceita asistenta) profesiju. RAĢ vidusskolēniem.

Ar mērķi, mudināt skolēnus apzināties savas tālākās izglītības virzienu, iepazīstināt ar farmaceita/farmaceita asistenta profesiju. Ciemos pārstāvis no Euroaptieka.

 

Līdz 22.novembrim iespēja pieteikties izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia)  izsludinātajā skolēnu Līderu programmā. Aicina iesaistīties un pieteikties dalībniekus ar līdera prasmēm dažādās jomās, ne tikai uzņēmējdarbībā (meklē skolēnus ar sasniegumiem mācību olimpiādēs, līderus eksaktajās zinātnēs, IT, inženierzinātnēs, sportā vai sporta pasākumu organizēšanā, mākslā un kultūrā kā arī šo pasākumu organizēšanā, darboņus no skolas pašpārvaldēm, u.c.)

Vairāk informācijas te. 

 

25.novembrī, 11.00 - 16.00, izstāde “Privātskolas un valodu nometnes ārzemēs”, organizē Baltic Council for International Education. Izstādē piedalīsies vairāk nekā 35 pasaulē slavenas privātskolas, starptautiskas koledžas un valodu nometnes no Lielbritānijas, Šveices, Vācijas, Spānijas, Itālijas, ASV un Kanādas. Šī izstāde ir unikāla iespēja personīgi iepazīties ar prestižu mācību iestāžu vadošajiem speciālistiem, direktoriem un uzņemšanas komisiju vadītājiem. Izstādes laikā notiks tematiski semināri par studijām ārzemēs. 

Pasākums notiks Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā. Pasākuma programma te

 

25.novembrī, Dzīves iespēju diena, organizē Biznesa vadības koledža (BVK)Pasākumā būs iespēja dzirdēt BVK absolventu stāstus par savu studiju pieredzi, karjeras un izaugsmes ceļu, un par visvērtīgāko - savām atziņām un iedvesmu, ka iespējas ir mums visapkārt un izaugsme ir mūsu pašu rokās. Absolventi arī dalīsies ar prakses un darba perspektīvām uzņēmumos, kuros šobrīd strādā. Pieteikšanās nepieciešama. Pasākuma programma te

 

Līdz 27.novembrim, vidusskolēni aicināti pieteikt savu ideju konkursam "Tava Ideja, Tavs Bizness". Piesaki savu ideju, gūsti jaunas prasmes uzņēmējdarbībā un satiec tehnoloģiju uzņēmumus! Idejas aicināti iesūtīt 10.-11. klases audzēkņi un profesionālo pamata un vidējo izglītības iestāžu 1.-2. kursa audzēkņi. Vairāk informācijas šeit: https://www.tavaideja.lv/

Pieteikums dalībai konkursā jāiesniedz līdz 27.novembra plkst. 12:00, aizpildot anketu un iesūtot savu 3 minūšu garo video!

 

29.novembrī, 10:00 - Universitāte Nākotnes inženierim, organizē RTU. Lai veicinātu izpratni par inženierzinātnēm, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) turpina bezmaksas nodarbību ciklu vidusskolēniem «Universitāte nākotnes inženieriem» jeb UNI. 25. novembrī plkst. 10.00 uz lekciju un dažādām aktivitātēm aicina RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte.

 

Skaties pasākumu (vebināru) ierakstus karjeras tēmā:

PANĀKUMU SKOLA 2023 - ikgadējs projekts ar mērķi iedvesmot jauniešus sasniegt viņu mērķus, veidot jēgpilnu un nozīmīgu dzīvi, karjeru un uzņēmējdarbību. Skaties iedvesmojošas runas un lekcijas no šā gada pasākuma, kas norisinājās oktobrī. 

KARJERAS NEDĒĻA 2023 - ierkasts no tiešsaistes lekcijas "Konkurētspējīgas prasmes ikvienam", papildinot šī gada Karjeras Nedēļas kopējo tēmu "Tavs Prasmju portfelis"

 

INDIVIDUĀLAS KARJERAS KONSULTĀCIJAS SKOLĀ - pirmdienās, trešdienās, piektdienās (arī tiešsaistē), piesakies rakstot eklasē (Madarai Sarkanei) vai madara.sarkane@rag.lv