Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīgas Angļu ģimnāzija

Karjeras izglītības pasākumi februārī

ATVĒRTO DURVJU DIENAS dažādās tālākizglītības iestādēs - februārī savas durvis ver un aicina skolēnus iepazīt tālākizglītības iespējas:

Augstskolas, koledžas:

 

Profesionālā tālākizglītība:

 

7.februārī, 11. un 12.klasēm - IT profesionāļu lekcija - tehnoloģiju jomas profesionāļi no uzņēmuma Accenture un EazyBI viesosies Jūsu skolā, lai jauniešu vidū popularizētu ar IT saistītās profesijas.

9:00 - 9:40 - 11.klasēm

9:50 - 10:30 - 12.klašu interesentiem

 

13.februārī, Karjeras Diena Banku augstskolā "Atver Durvis Karjerai" iespēja satikt vienkopus vairākus finanšu un tehnologiju nozaru uzņēmumus. Pasākumā būs iespēja dzirdēt prezentācijas un satikt pie stendiem šādus uzņēmumus: AAS “BTA Baltic Insurance Company”, Accenture Baltics, Swedbank Latvija, Apdrošināšanas sabiedrība ERGO, Luminor Bank, SIA “Cabot Latvia” , Deloitte Latvia , ASAP Promo, KPMG Baltics SIA, Maxima Latvija, SIA “MSC Shared Service Center Riga”, Roche, SIA “Tietoevry Latvia” un Latvijas Republikas Valsts Kontrole, kā arī BAFF stipendiju programmu un SIA “Alma Career Latvia” (Iepriekš – SIA “CV – Online Latvia”).

Vairāk info te. 

 

15.februārī, 9:50 - Karjeras nodarbība 11.c klasei - "Mācies strādāt" (vada "Future Heroes" jaunieši) dalīšanās pieredzē saistībā ar procesu, kam jāiet cauri piesakoties darbam, kā arī ar ieteikumiem CV rakstīšanā un darba intervijās. Interaktīva lekcija par "Mācies strādāt" projekta uzdevumiem, kā arī balvas aktīvākajiem dalībniekiem. 

 

No marta līdz maijam norisināsies Nacionālais Kiberdrošības izaicinājums - ar mērķi piesaistīt jauniešu interesi kiberdrošības jomai, sekmēt viņu digitālās un kiberdrošības prasmes un kompetences, kā arī atlasīt labākos kandidātus dalībaiEiropas Savienības mēroga kiberdrošības sacensībās - Eiropas kiberdrošības izaicinājumā. Paredzēts, ka izaicinajums norisināsies tiešsasitē, Latvijas Universitātes platformā edu.lu.lv un tas noritēs trīš kārtās: 1.kārta - 2024.g.8.martā; 2.kārta - 2024.g.3. un 4.aprīlī; 3.kārta - 7. un 8.maijā. Pieteikšanās tiks atvērta vietnē www.kibiz.lv no 19. februāra līdz 1.martam. 

 

no 24.02. - 27.04. Future Change Makers Academy - izzini karjeras iespējas tehnoloģiju jomā un attīsti savu līdera potenciālu. Pievienojies akadēmijai, uzzini, ko patiesībā nozīmē strādāt tehnoloģiju uzņēmumā, un apgūsti būtiskas iemaņas, kas sekmēs veiksmīgu karjeru jebkurā jomā. Pieteikties aicina 9.-12. klašu jauniešus, kuri vēlas veikt pozitīvas pārmaiņas savās ģimenēs, skolās, kopienās un pasaulē! Vairāk info te.

 

 

Karjera kā nemitīga pilnveidošanās. Semināru ciklu piedāvā Latvijas Universitātes karjeras centrs - iespēja ikvienam interesentam pilnveidot sevi, attīstīt savas prasmes un rast plašākas iespējas karjerā. Iepazīt, kas ir koučings, noskaidrot jaunākās darba meklēšanas stratēģijas, uzzināt, kā gatavoties darba intervijai, kā efektīvāk plānot savu laiku un kā risināt konfliktus darbā un arī sadzīvē. Trīs no cikla semināriem jau februārī. Vairāk info Latvijas Universitātes Karjeras centra sociālos kontos un mājas lapā.

 

 

23.-24.februāris L'Universs - Iespaidīgākais studiju festivāls skolēniem, skolotājiem un vecākiem! Latvijas Universitāte (LU) divu dienu garumā piedāvās ikvienam interesentam izzināt studiju iespējas, iepazīt LU Akadēmisko centru un iejusties studentu lomā, piedaloties dažādās studiju aktivitātēs. 

 

23.-25.februāris - Izstāde Skola2024 - Latvijas nozīmīgākais notikums par izglītības iespējām, kas pulcē jauniešus un piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par mācībām Latvijā un ārzemēs. Augstskolas, Tehnikumi, profesionālās vidusskolas, Koledžas, Sagatavošanās, pilnveides un valodu kursi, Bērnu un jauniešu interešu izglītība, Mācību iekārtas, aprīkojums, mācību līdzekļi, Jaunākā literatūra.

Izstādes Skola 2024 izstādes ietvaros, 23.02., norisināsies izglītojošs forums vidusskolēniem ROSINĀTAVA'24. Rosinātavas programma te.  

 

 

3.marts - izstāde par augstāko izglītību ārzemēs "Izglītība un Karjera 2024" - iespēja piedalīties vienā no lielākajām izstādēm par studijām ārzemēs “Izglītība un karjera 2024”, lai klātienē tiktos ar Nīderlandes, Lielbritānijas, Vācijas, Norvēģijas, Spānijas un citu valstu universitāšu pārstāvjiem.

 

INDIVIDUĀLĀS KARJERAS KONSULTĀCIJAS - pirmdienās, trešdienās, piektdienās (arī tiešsaistē), piesakies rakstot eklasē (Madarai Sarkanei) vai madara.sarkane@rag.lv